*** Coarse & Match Fishing TV CV & SK *** Elasticated Tubes

DOWNLOAD VIDEO
Trubičky s amortizérem navržené pro použití s Matrix Method krmítky a Open Method krmítka. Vyměnitelný systém umožňuje změnu krmítka bez potřeby výměny trubičky s amortizérem.


Matrix Fishing TV je domovem rozsáhlé kolekce rybářských videí. Rozsah klipů a filmů od Tréninku s Lesem Thompsonem a Matrix Mini Masterclass, až po ty nejnovější produktová videa a Match Fishing DVD zdarma. Ve firmě Matrix, jsme na sebe pyšní, že vyrábíme kvalitní rybářské vybavení pro závodní, klubové a rekreační rybáře, kteří si prostě užívají rybolov. Naše produktová a poradní videa, Vám poskytnou návod, jak vybrat ten správný prut, děličku nebo naviják. Jaká je ta nejvhodnější sedačka pro Váš styl rybolovu. Jaký vlasec a háček použít pro lov na feeder, nebo pro lov na děličku, jaký vybrat pelet waggler aby vyhovoval aktuálním podmínkám. Našim cílem je pomocí Vám ulovit více ryb. Doufáme, že se Vám videa budou líbit, pokud ano prosím dejte „Like“ sdílejte a komentujte.
coarse - Vertaling Engels-Nederlands - , Coarse - definition of coarse by The Free , coarse - Nederlandse vertaling - bab.la Engels , Coarse | Definition of Coarse by Merriam , Coarse Synonyms, Coarse Antonyms | , Coarse | Define Coarse at Dictionary., Cars Jeans | De officiële webs, Coats Online Shop | Den Haag - Winkelstraat, Cross-Origin Resource Sharing (CORS) - , The Corrs - Wikipe,
Page:
Loading...

Related videos

Loading...
Loading...
Loading...