*** Coarse & Match Fishing TV POLSKA *** Metalowe otwarte koszyczki do Metody

DOWNLOAD VIDEO
Nowe otwarte koszyczki do Metody o wielu praktycznych cechach to kolejny etap rozwoju naszych otwartych koszyczków do Metody Evolution. Przesunięty do przodu środek ciężkości sprawia, że większe koszyczki doskonale sprawdzają się przy łowieniu na dalszych odległościach. Z kolei koszyczki małe są świetne podczas łowienia zimą, kiedy nęci się minimalną ilością zanęty.


Matrix Fishing TV to miejsce, gdzie znajduje się olbrzymia kolekcja filmów dotyczących szeroko pojętego wędkarstwa wyczynowego. Znajdziesz tu klipy i filmy wędkarskie, zaczynając od serii The Practice z Lesem Thompsonem i Matrix Mini Masterclass, aż po materiały dotyczące najnowszych produktów oraz darmowe Match Fishing DVD. Pracując dla marki Matrix jesteśmy dumni, że produkujemy wysokiej jakości sprzęt wędkarski dla wędkarzy wyczynowych oraz tych wszystkich, którzy kochają nowoczesne techniki połowu ryb spokojnego żeru. W naszych filmach dotyczących produktów i porad otrzymasz wyczerpujące informacje, w jaki sposób dobrać właściwą wędkę, tyczkę czy kołowrotek. Które z siedzisk jest najlepiej dopasowane do Twojego stylu łowienia. Jaka żyłka i haczyki jest najlepsza do łowienia fedderem lub tyczką i jak dobrać najlepszy pellet waggler do danych warunków nad wodą. Naszym celem jest to, abyś łowił więcej ryb. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze filmy, a jeśli tak, to zalajkuj je, udostępnij innym i skomentuj.
http://coars.c, Contact Coars Country Store | Farm , eSchool Solutions SmartFindExpress - , On-line Corporate Annual Report, , On-line Alternate Name Renewal Service, P_ABAP (HR Reporting) – Sap Security , Coarse - definition of coarse by The Free , Kerry Property - Maurice Fitzgerald - , Golden - Acrylverf - Acrylverf - Schilderen - Lucas , Welcome to Condensation Cured. ,
Page:
Loading...

Related videos

Loading...
Loading...
Loading...